Okna i drzwi

SYSTEMY ALUMINIOWE ORAZ PCV
Energooszczędna stolarka aluminiowa na bazie profili firmy ALUPROF zaspokoi Państwa najwyższe wymagania. Wysoki standard zapewni również stolarka PCV w systemie BluEvolution 73.

Fasady

ŚCIANY OSŁONOWE SŁUPOWO-RYGLOWE
Nowoczesny wygląd oraz elastyczność systemów fasadowych pozwala na realizację nawet najbardziej wymagających projektów z zachowaniem najwyższych standardów termicznych i akustycznych.

Stolarka PPOŻ

ŚCIANKI PRZECIWPOŻAROWE
Bezpieczeństwo zapewnią Państwu przeciwpożarowe przegrody wewnętrzne lub zewnętrzne, także z drzwiami, o klasie odporności ogniowej w zakresie EI 15 - EI 90 w systemie Aluprof MB-78 EI.

O nas

Nasza firma jest producentem stolarki okiennej i drzwiowej z PCV oraz aluminium, fasad aluminiowo-szklanych, ogrodów zimowych oraz wszelkiego rodzaju przeszkleń i zabudów na polskim i zachodnio-europejskim rynku. Dzięki nowoczesnej technologii, wysokiej jakości swoich wyrobów i fachowej poradzie zdobyliśmy zaufanie naszych klientów.

Oferujemy pełen zakres usług budowlano-wykończeniowych związanych z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej. Od produkcji przez transport i profesjonalny montaż u klienta.
Wszystkie nasze produkty objęte są bezpłatnym serwisem w okresie gwarancyjnym.

[/arrow_list][/span3]

Kontakt

Mobility Jakub Wysocki
ul. Kaszubska 16
80-298 Leźno

Tel.: +48 730 104 010
Kom.: +48 603 504 405
E-mail: biuro@okna.gda.pl

Formularz kontaktowy